Aktuālie projekti

Biedrība Balvu novada attīstības veicināšanai „SAVI” īsteno projektu "Ziemeļlatgales NVO darbības aktivizēšana". Projekta īstenošana notiek no 2013.gada 1. jūlija līdz 2015.gada 31. decembrim Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „NVO fonds” apakšprogrammas „NVO darbības atbalsta programma” ietvaros. Projektam piešķirts finansējums 42 989,00 EUR, no kura maksimālais Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta līdzfinansējuma apjoms ir 38 690,00 EUR (90%) un Balvu novada pašvaldības līdzfinansējums ir 4298,9 EUR (10%).

Projekta mērķis ir pilsoniskās sabiedrības stiprināšana un sabiedrības integrācijas veicināšana, kā arī nevalstisko organizāciju darbības aktivizēšana Ziemeļlatgalē. 

  • Projekta ietvaros plānotās aktivitātes:
  • biedrības darbības paplašināšana, iesaistoties reģionālajos un nacionālajos sadarbības tīklos, brīvprātīgā darba popularizēšana;
  • informācijas apkopošana, Ziemeļlatgales NVO mājas lapas izveidošana;
  • motivācijas un apmācību pasākumi iedzīvotāju iesaistīšanai pilsoniskās sabiedrības procesos;
  • vietējo NVO konsultēšana grāmatvedības, projektu izstrādes un citos jautājumos. Konsultācijas sniedz Rita Hrustaļova, t.29131146, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • pasākumi Eiropas kultūras mantojuma saglabāšanai un starpkultūru izglītība jauniešiem;
  • kapacitātes stiprināšanas pasākumi;
  • pētījums par NVO ieguldījuma iespējām Ziemeļlatgales novadu attīstībā - sabiedrības un pašvaldības viedokļa noskaidrošana par NVO ieguldījuma iespējām pilsoniskās sabiedrības veidošanā. Sadarbības priekšlikumu izstrādāšana un piedāvāšana pašvaldībām.

 

loader

Mājas lapa ir izstrādāta Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009. - 2014. gada perioda programmas "NVO fonds" apakšprogrammas "NVO darbības atbalsta programma" projekta " Ziemeļlatgales NVO darbības aktivizēšana " (projekta līguma Nr.:2012.EEZ/DAP/MIC/019/1/L/053) ietvaros. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Balvu novada attīstības veicināšanai „SAVI””. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu "NVO darbības atbalsta programma" finansē Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instruments (95%) un Latvijas valsts (5%). Vairāk informācijas www.sif.lvwww.eeagrants.lv un www.eeagrants.org

   

Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com