Sākums

Iedzīvotāji aicināti pieteikt idejas Balvu novada attīstībai

“Latvijas Mobilais Telefons” (LMT) projekta “LMT Latvijai” ietvaros piecu gadu laikā ir atbalstījis reģionu iedzīvotāju iniciatīvas vairāk nekā 320 tūkstošu eiro apjomā, bet šī gada atbalsts būs 64 tūkstoši eiro. LMT sadarbībā ar Balvu novadu 29. februārī izsludina pieteikšanos projektu konkursa jaunajam posmam. Iespēja iesniegt projekta ideju sava novada un novadnieku dzīves uzlabošanā ir ikvienam interesentam.

Lai piedalītos konkursā, līdz šī gada 14. aprīlim ikviens Balvu novada iedzīvotājs, iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija vai juridiska persona, kuras deklarētā vai juridiskā adrese ir Balvu novadā, var iesniegt projekta pieteikumu. Projektu īstenošanai novadam paredzēts piešķirt astoņus tūkstošus eiro, katram projektam ir iespēja saņemt no 500 līdz 2000 eiro finansējumu vai līdzfinansējumu.

Ar detalizētiem konkursa noteikumiem var iepazīties novada mājaslapā www.balvi.lv, kā arī portālā www.lmt.lv/lmtlatvijai

Projektu izvērtēšana norisināsies aprīlī, savukārt balsot par tiem varēs maijā. Pirmajā kārtā projektus vērtēs LMT un Balvu novada domes pārstāvju žūrija, savukārt otrajā kārtā uzvarētājus un finansējuma saņēmējus noteiks tikai paši iedzīvotāji, elektroniski balsojot portālā http://www.lmt.lv/lmtlatvijai vai aizpildot balsošanas anketas novada domē. Savukārt LMT klientiem būs iespēja balsot arī ar īsziņas palīdzību.

Projekta “LMT Latvijai” mērķis ir veicināt sabiedrisko dzīvi Latvijas novados, atbalstīt privātpersonu, juridisku personu un nevalstisko organizāciju iniciatīvas novadu sabiedriskās dzīves izaugsmei, īpaši atbalstot vides uzlabošanas projektus, projektus ar plašu sabiedrības iesaisti un aktīva dzīvesveida popularizēšanu.

Pielikumā: projektu konkursa nolikums; budžeta veidlapa; pieteikuma veidlapa.

Papildu informācija:

Lauma Kaļva

Balvu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību un informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītāja

Tālr.: 64522830, 29459815

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Valdis Jalinskis

LMT Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs

Tālr.: 29248645

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

loader

Mājas lapa ir izstrādāta Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009. - 2014. gada perioda programmas "NVO fonds" apakšprogrammas "NVO darbības atbalsta programma" projekta " Ziemeļlatgales NVO darbības aktivizēšana " (projekta līguma Nr.:2012.EEZ/DAP/MIC/019/1/L/053) ietvaros. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Balvu novada attīstības veicināšanai „SAVI””. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu "NVO darbības atbalsta programma" finansē Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instruments (95%) un Latvijas valsts (5%). Vairāk informācijas www.sif.lvwww.eeagrants.lv un www.eeagrants.org

   

Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com