Sākums

Pērļošana palīdz aizmirst ikdienas rūpes

Domubiedru grupa, kura izveidojās 2016.gada novembrī, lai kopīgi apgūtu projekta „Ziemeļlatgales NVO darbības aktivizēšana”, līguma Nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/019/1/L/053, ietvaros izstrādāto rehabilitācijas programmu ”Rokdarbi sīkās motorikas attīstīānai”, turpina tikties arī pēc projekta noslēguma un paplašina savas zināšanas un prasmes. Brīvprātīgā darba veicēju pārdomas uzklausīja Latgales Reģionālās televīzijas filmēšanas grupa. Sižets skatāms internet adresē: http://www.lrtv.lv/zinas/perlosana-palidz-aizmirst-ikdienas-rupes-3343

 

loader

Mājas lapa ir izstrādāta Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009. - 2014. gada perioda programmas "NVO fonds" apakšprogrammas "NVO darbības atbalsta programma" projekta " Ziemeļlatgales NVO darbības aktivizēšana " (projekta līguma Nr.:2012.EEZ/DAP/MIC/019/1/L/053) ietvaros. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Balvu novada attīstības veicināšanai „SAVI””. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu "NVO darbības atbalsta programma" finansē Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instruments (95%) un Latvijas valsts (5%). Vairāk informācijas www.sif.lvwww.eeagrants.lv un www.eeagrants.org

   

Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com